Шеф поліції Львівщини втретє відмовився прозвітувати про свою роботу у прямому ефірі

На місце Валерія Середи журналісти «UA: Львів» поставили табличку з його іменем

Журналісти поставили табличку на місце Валерія Середи та продовжили програму

У четвер, 25 квітня, голова Нацполіції Львівщини Валерій Середа втретє не прийшов на ефір програми «Звіти наживо» на телеканалі «UA: Львів», відтак на місце гостя журналісти поставили табличку з його іменем та продовжили обговорювати роботу поліції з експертами.

«Валерій Середа, мабуть, єдиний з очільників держслужб Львівщини, з ким команда "Теми дня" Суспільного мовлення у Львові так довго і так терпляче вела перемовини щодо участі у проекті #Звіти_Наживо та, загалом, участі в будь-якому іншому суспільно-політичному ефірі UA:Львів. Керівник Головного управління Нацполіції у Львівській області щоразу відмовляв нам у коментарях та візитах», – написала на своїй сторінці у Facebook продюсера «UA: Львів» Уляна Антоник.

Валерій Середа тричі відмовився прозвітувати про свою роботу у прямому ефірі «UA: Львів»: 28 лютого, 28 березня та 25 квітня. Свої відмови Валерій Середа пояснював тим, що, на його думку, усі журналісти мають мати однаковий доступ до інформації. Однак команда «UA: Львів» вважає таку позицію суб’єктивною, оприлюднивши відеовідповідь Валерія Середи.

Програма відбулась без Валерія Середи

«Я спілкувався з керівником Суспільного і кажу: «До того (реформування суспільного мовлення, – ред.) на ТРК «Львів» я майже щотижнево приходив і звертався [до людей]. Були проблемні питання по області. Особливо перед святами, я приходив з головою ОДА, начальником СБУ. Ми досить часто були на Високому Замку (там розташована студія телеканалу, – ред.). Після деяких змін я сказав, що хотілось би і далі так працювати, бо аудиторія [каналу] велика. Мені сказали: «Ну ви розумієте, ефір платний», – заявив Валерій Середа під час прес-конференції у лютому.

Однак під час програми «Звіти наживо», яка все одно відбулась за відсутності Валерія Середи, ведуча Іванка Федів нагадала, що участь у всіх програмах «UA: Львів» є безкоштовною.

«Ми і надалі з надією чекаємо, що Валерій Середа знайде можливість завітати у прямий ефір UA:Львів і прозвітувати про свою роботу та роботу своєї служби перед суспільством та мешканцями Львівщини, з податків яких, зокрема, Нацполіція фінансується. Пане Валерію, ви не приходите в ефір особисто до журналістів. Ви лише відповідаєте на їхні запитання в межах своєї компетенції та відповідальності. Ви приходите до українців», – написала Уляна Антоник, уточнивши, що журналісти знову чекатимуть Валерія Середу в прямому ефірі 30 травня.

Нагадаємо, що програма «Звіти наживо» – це всеукраїнський проект «UA: Суспільне мовлення» та Громадського руху ЧЕСНО, у якому посадовці звітують про свою роботу у прямому ефірі, а журналісти різних ЗМІ, експерти та місцеві мешканці можуть ставити їм свої запитання. У прямому ефірі «UA: Львів» раніше звітував мер Львова Андрій Садовий та голова ЛОДА Олег Синютка. Раніше медіа-експерти відзначали, що після запуску сусмільного мовлення програми «UA: Львів» стали значно об'єктивніші і гостріші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук