Що значить "забрати Донбас"?

Мета Путіна - зміна Президента України силовим шляхом

БлогиПавло Нусс , 6 квітня 2015 222
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Президент Російської Федерації Володимир Путін, як повідомляють джерела відомому журналу зі світовим ім'ям, на зустрічі з представниками середнього та малого бізнесу Росії, свідомо спотворив результати переговорів у нормандському форматі в Мінську, проінформувавши про те, що Президент Порошенко, в рамках переговорів, пропонував Росії взяти на фінансове забезпечення деякі райони Луганської та Донецької областей, які знаходяться під окупацією терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР». Більш того, за словами Путіна, Порошенко запропонував Росії «забрати Донбас», на що Путін, нібито відмовився.

Абсурдність заяви Путіна полягає в тому, що на цих переговорах були присутні європейські лідери, і предметом переговорів був сценарій мирного врегулювання ситуації на сході України, а не передача кризових регіонів під юрисдикцію Кремля. Документ, який був підписаний сторонами, передбачає поступове відновлення суверенітету України на сході країни, і саме з цим завданням Президент Порошенко був делегований на ці переговори, заздалегідь провівши консультації зі своїми європейськими та американськими партнерами, координуючи позиції України та її союзників.

На моє переконання, слова Путіна не варто розглядати як некомпетентність у питанні досягнутих результатів на переговорах. Це свідома спроба спровокувати українське суспільство, військове керівництво країни і політичні еліти на силове повалення і зміну Президента України, його Адміністрації, спираючись на дані Путіна про «здачу національних інтересів і території України, чинним Президентом» на більш лояльну для Кремля фігуру.

Тому сміливо припущу початок масштабної інформаційної кампанії Москви з міжнародної дискредитації Президента Порошенка. ПП не вигідний Росії тим, що його стратегія полягає в тісній співпраці з Вашингтоном, Лондоном і Берліном в питанні оборони, економіки та інтеграційних процесів. Все гранично ясно. Завдання українського суспільства - зберегти консолідацію з державою в боротьбі з агресором.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук