Щорічно 30 тис. держслужбовців підвищуватимуть кваліфікацію за програмою Ради Європи

Щорічно 30 тис. держслужбовців підвищуватимуть кваліфікацію за програмою Ради Європи
фото Depositphotos
Навчання стосуватиметься передусім управління бюджетом, планування діяльності ТГ, управління людськими ресурсами

Щороку не менше 30 тис. українських посадовців проходитимуть нову тренінгову програму, розроблену спільно з офісом Ради Європи. Про це сказав голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, який відвідав Страсбург для участі у VIII засіданні Європейського комітету з питань демократії та врядування, пише «Укрінформ».

За його словами, навчання стосуватиметься широкого спектру питань, передусім управління бюджетом, планування діяльності територіальних громад, управління людськими ресурсами. «Ми вже ведемо роботу з підготовки спільно з офісом Ради Європи - провели низку тренінгів для керівників об’єднаних територіальних громад, мерів на базі нашого Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації, який ми створили минулого року», - повідомив керівник Нацагентства.

Чиновник зазначив, що в частині реформи з децентралізації та професійної підготовки кадрів з Радою Європи налагоджена тісна співпраця, обговорено проект нового плану дій. «Спроможність керівників громад, посадовців органів місцевого самоврядування має бути серйозно посилена, тому що недостатньо тільки передати функції та компетенції з Києва на місця - потрібно також забезпечити професійне управління, запровадження нових принципів», - сказав Ващенко.

Раніше він повідомляв, що третина з понад 200 тис. нинішніх державних службовців прийшли на посади за конкурсними процедурами, передбаченими новим законом про держслужбу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук