Шляхопровід на вулиці Городоцькій планують відкрити за графіком

Головні новини Львова 22.06Віталій Кубліков, 22 червня 2016, 19:05 0

Міст на вул. Городоцькій у Львові продовжують розбирати і готувати до підсилення. Демонтують крайні балки та розпочали роботи із влаштування підпірних стінок. Як кажуть проектанти-містобудівники, на цьому етапі робіт відкриваються неочікувані деталі, які будуть внесені до креслень. Зважаючи на те, що мосту понад 50 років – підводних каменів є чимало.

Зараз на вул. Городоцькій кипить робота: ремонтники продовжують розбирати аварійний шляхопровід. Залишиться тільки «живий» каркас. Його будуть підсилювати. Головний проектант цього мосту знаний Віктор Кваша. В мостобудівника із «Львівської політехніки» в арсеналі вже близько 200 реконструкцій аварійних переправ. Каже, що після того як розібрали стики мосту, відкривається повна картина. Арматура іржава, бетон геть крихкий.

«Тільки тепер, після того як ми їх відкрили, можемо їх проектувати. Проектування, реконструкція є значно складнішими, ніж будування нового моста», – розповів професор кафедри автомобільних доріг та мостів НУ «Львівська політехніка» Віктор Кваша.

А крім того, реконструкція в рази дешевша, розповідають міські посадовці. Попри те, що проїзну частину розширять до 4 смуг від хлібзаводу до вулиці Сяйво, кошторис проекту майже 27 млн грн.

«Робота надзвичайно складна. Вона передбачає і частину ручної праці. Люди працюють і на зовні, і під мостом. Кількість людей і техніки буде зростати. Фактично це буде заново збудований міст», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Щонайменше до жовтня міст буде непроїзним. Щоправда, на залізничне сполучення це не вплине. Водіям же запропонували об’їжджати цю ділянку дороги альтернативними шляхами. Керманичі змушені стояти в довжелезних тягнучках, але визнають – рано чи пізно це треба було зробити.

«Незручно, дуже незручно, особливо в час пік. Дуже великі корки. Але якщо треба, то треба. Нікуди не дінемося», – каже водій Юрій.

Після відкриття мосту його термін експлуатації збільшиться ще щонайменше на 70 років.

Нагадаємо, аби розвантажити приміський вокзал у Львові, зважаючи на перекриття вул. Городоцької для ремонту моста, кінцеву зупинку усіх приміських маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків перенесли на тимчасову АС «Західна», що на вул. Городоцькій, 359

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук