Сім'ям загиблих і постраждалим під час подій на Майдані повторно виплатять допомогу

ЕкономікаО.Г., 18 лютого 20156592

Уряд України вирішив у 2015 році здійснити повторні виплати сім'ям загиблих, а також особам, які отримали важкі поранення під час подій на Майдані.

«Уряд ухвалює рішення про повторні виплати сім'ям загиблих Небесної сотні й тим, хто отримав важкі поранення», - цитує прем'єр-міністра Арсенія Яценюка «Інтерфакс».

Як зазначив міністр соціальної політики України Павло Розенко у 2015 році сім'ям загиблих і важкопораненим буде виплачено по 121 тис. грн і 60 тис. грн відповідно.

Важкопораненими під час подій на Майдані Незалежності в Києві взимку 2013-2014 рр. визначено 77 осіб. 

«На сьогоднішній день була вже здійснена повністю одноразова грошова виплата сім'ям загиблих у розмірі 121 тисяча гривень, на сьогоднішній день допомога виплачена 97 уповноваженим членам сімей загиблих осіб. Не отримали допомогу сьогодні тільки три сім'ї - один - це загиблий громадянин Грузії, його батькам було повідомлено про можливість надання такої допомоги... Одна сім'я на сьогоднішній день ще не визначила, хто ж із спадкоємців отримає цю допомогу і одна сім'я на сьогоднішній день не має спадкоємців, на яких ми можемо нарахувати цю допомогу», - повідомив Розенко й додав, що кошти будуть виплачені, як визначаться спадкоємці, пише РБК.

Він зазначив, що, окрім одноразових виплат сім'ям загиблих на Майдані, вони отримують пенсії у зв'язку з втратою годувальника, окрім того, призначено додаткові виплати від 5 до 8,5 тис. грн на місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук