Ситуацію на Рава-Руському спиртзаводі вивчатиме робоча група

Депутати Львівської облради вирішили створити робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася на спиртових заводах Львівщини, зокрема це стосується Рава-Руського спиртзаводу.

Таке рішення було ухвалено на засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації 16 липня, йдеться в повідомленні прес-служби ЛОР.

До участі в засіданні депутати запросили головного державного санітарного лікаря Львівської області, начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області, представників департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, а також представників прокуратури та СБУ Львівської області.

Отож, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк, зокрема, повідомив, що керівництво Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт» не допускає представників екоінспекції для проведення перевірки.

За його словами, «подібною є ситуація на всіх спиртзаводах області. Державну екологічну інспекцію у Львівській області не допускають на ці заводи для перевірок. Такі дії представники спирзаводів області мотивують тим, що вони не є юридичними особами, а лише дочірніми підприємствами «Укрспирту», який, своєю чергою, не надає згоди на такі перевірки. Але ж законодавство такої згоди не передбачає».

Окрім того, Роман Дасюк поінформував депутатів, що екоінспекція встановила факт масової загибелі риби (58 тис. одиниць риби), а також те, що це є наслідком витоку з полів фільтрації Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт».

До складу робочої групи увійшли депутати Осип Магур, Олександр Ганущин, Юрій Зірченко та Володимир Тістик. Також було ухвалено рішення запропонувати членам комісії з питань розвитку села та АПК долучитися до робочої групи.

Додамо, що комісія вирішила також звернутися до прокуратури області з проханням вжити заходів для забезпечення доступу держекоінспекції на підприємство для проведення перевірки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук