Словаччина продовжила прийом заявок на поставки газу в Україну

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 червня 201413210

Словаччина вирішила продовжити прийом заявок на постачання газу в Україну через газопровід Вояни-Ужгород.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби словацької компанії Eustream.

«Зважаючи на вимоги клієнтів Eustream, ми вирішили продовжити терміни для програми SK-UA Open Season», - наголошується в повідомленні. При цьому в повідомленні не вказується, на який термін продовжено прийом заявок.

Процес реєстрації українських заявок розпочався 26 травня і мав тривати до 23 червня, а 4 липня 2014 року було визначено крайнім терміном для публікації результатів відкритих українських заявок на транспортування газу. При цьому, згідно з документом Eustream, реалізація проекту складається з двох етапів: перший етап передбачає введення в експлуатацію повного технічного потенціалу по реверсу газу в Україну з 1 жовтня 2014 року, а другий етап запланований на 1 березня 2015 року.

Нагадаємо, 28 квітня «Укртрансгаз» і Eustream домовилися про реверс газу в Україну. Очікується, що він почнеться з осені. Словаччина 26 травня розпочала прийом заявок на постачання газу в Україну через газопровід Вояни-Ужгород.

Раніше ZAXID.NET також інформував, що з 15 квітня 2014 року Нафтогаз розпочав поставляти газ територією Польщі. За перший день поставок газу «Нафтогаз» імпортував майже 3,9 млн кубометрів газу, що становить майже максимально можливі обсяги (4 млн кубометрів газу), які можна прокачувати. У той же час технічну підготовку для організації реверсних поставок природного газу з Євросоюзу до України почала Словаччина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук