Слово Бацьки

Порошенко знищив ТС і вбив надії Путіна

БлогиПавло Нусс , 22 грудня 2014 92
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

«Треба буде від Білорусі щось - скажи, ми тобі за добу все зробимо, що ти попросиш». Ці слова виголосив Олександр Лукашенко Президенту Порошенко.

Ці слова остаточно поховали плани Путіна на Білорусь і ілюзії на Україну. Ці слова приведуть країну Лукашенко в Європу, локомотивом якої, історично, стане Київ.

Ні. Не шукайте в моїх словах філософії чи прогнозу. Констатація факту. Коли я вчився в інтернаті, і мене часто лаяли за мою поведінку і суперечки з учителями та вихователями, яких я шалено любив, суперечки ставали дорослими, і раптом я пробурмотів фразу, яка потім прозвучала цитатою на моєму випускному з вуст мого класного керівника. "Кожна людина має право на помилку. Тим більше, у нього є право на її виправлення".

Сьогодні я згадав з призабутого минулого ці слова дивлячись на Олександра Григоровича.

Я сподіваюся, ні, я вірю в те, що шанс є завжди. Його треба дати. І наскільки я зрозумів, пан Порошенко його дав Луці. Точніше бути, передав.

П.С. Те, що зробив Порошенко для зовнішньої політики України в боротьбі з російською агресією, називається вбивством. Порошенко знищив МС і вбив надії Путіна. Стежте за часом, і майте терпіння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук