Сьогодні в Україні перебуває місія МВФ

Економіка1 лютого 20110

1 лютого місія Міжнародного валютного фонду має прибути до Києва. Метою цього візиту є проведення переговорів щодо другого перегляду програми співпраці України і МВФ. Представники влади переконані, що рішення фонду буде позитивним для України.

Член парламентського комітету з питань економічної політики, регіонал Олексій Плотніков, сказав, що більшість умов МВФ виконані. "Що стосується бюджетної політики, то у нас виконуються параметри дефіциту. Що стосується показників інфляції, у нас вони витримуються. У нас витримуються показники зростання. Буде здійснюватися пенсійна реформа, реформа ЖКГ. Тобто, всі ті параметри, про які йшлося у меморандумі з МВФ або вже виконані, або знаходяться у стадії виконання", – стверджує Плотніков, повідомляє "Радіо Свобода".

Опозиціонери натомість кажуть про існування значних проблем: зокрема, бюджет "Нафтогазу" не скорегований, а пенсійна реформа повною мірою не проведена. Окрім цього, вважає заступник голови парламентського комітету з питань економічної політики, представник франції БЮТ – "Батьківщина" Ігор Єресько, на рішення МВФ впливатиме і політична ситуація в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук