Сьогодні, завтра, вирішується доля Донбасу

Навіть під дулом автомата терориста, брати участь у державному перевороті - державна зрада

БлогиПавло Нусс , 1 листопада 2014 83
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Всі, хто візьмуть участь у псевдо-виборах т.зв. "ДНР" і "ЛНР", в тому числі і окремі кризові райони, за визначенням не можуть претендувати на рятувальні АТО. Навіть під дулом автомата терориста, брати участь у державному перевороті - державна зрада.

Хотів би звернеться до мирного населення сепаратистських територій. Громадяни! Сьогодні-завтра вирішується Ваша доля. Приходячи на т.зв. виборчу дільницю і беручи участь в сепаратистських виборах - ви фактично втрачаєте Українське громадянство, конституційні свободи і права, пенсії, соціальні виплати, зарплати. Уже завтра, коли ви станете в ряди терористичної армії ДНР і ЛНР, більша половина з Вас за визначенням станете ворогами Держави Україна. Ігнорувати заклики взяти участь у виборах "властей ДНР і ЛНР" - єдиний Ваш шанс вижити, зберегти свою землю в складі мирної і перспективної України. Визнати єдиним главою країни Петра Порошенка, єдиним законодавчим органом Верховну Раду, єдиним урядом Кабінет Міністрів України - ваш шанс на майбутнє.

Прошу вас, благаю, не дозволяйте окупаційному російському режиму перетворити Вас і ваших дітей на гарматне м'ясо під патронатом Путіна. Уже 7-го грудня поточного року, у Вас буде можливість обрати легітимну місцеву владу за законом і конституцією України, яка представлятиме ваші інтереси в центрі. Українська влада, народ, і армія, яка ризикуючи своїми життями на благо ваших дітей, єдині в тому, щоб допомогти Вам. Допоможіть же і Ви Україні зберегти свій суверенітет і територіальну цілісність.

Слава Україні!

Слава Українському Донбасу.

Схід і Захід -Разом!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук