Спрощенцям залишили 20-200 грн/міс. єдиного податку

Економіка3 грудня 201082392

Підприємцям-спрощенцям залишили 20-200 грн./міс. єдиного податку. Поправками, які вніс президент України Віктор Янукович до ВРУ, пропонувалося зберегти чинну спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва. ВРУ проголосувала за поправки президента вчора, 2 грудня.

Як пише «Сегодня», після внесення поправок Януковичем, основні положення Податкового кодексу для платників податків виглядають так:

1. Залишили те, що було: єдиний податок 20-200 грн./міс. при річному обігу коштів до 500 тис. грн., якщо обіг більше - податки сплачуються за звичайною схемою. Касові апарати не вводять.

З ветованого кодексу "уціліла" заборона для платників ПДВ включати витрати на послуги, надані спрощенцями, в собівартість продукції - їх треба включати в прибуток.

Ветовано: У населених пунктах, де мешкають до 150 тис. людей - податки 20-200 грн./міс. (суму встановлювали місцеві органи влади), від 150 тис. до 500 тис. людей - 20-400 грн., більше 500 тис. людей - 20-600 грн. Фізособи-підприємці, що займаються декількома видами діяльності, платили б податок за більшою ставкою. Спрощенці з річним обігом до 300 тис. грн. могли б працювати без касових апаратів, а з обігом від 300 до 600 тис. грн/рік - тільки з касовим апаратом.

2. Перелік видів діяльності, за якими дозволено працювати на єдиному податку, повернули, відновлено кількість найманих працівників до 10 людей.

Ветовано: Скорочувався перелік видів діяльності, за якими дозволялося працювати на єдиному податку, зменшувалася кількість найманих працівників для спрощенця до 4 людей.

Нагадаємо, 30 листопада Янукович наклав часткове вето на Податковий кодекс. Як пояснив президент, його не задовольнило, що в урядовому проекті кодексу суттєво обмежені права підприємців та непомірно посилена роль податкової адміністрації.

Зазначимо, Віктор Янукович наполягав, що новий Податковий кодекс має бути закладений в основу прийняття нового бюджету на 2011 рік.

Як повідомлялося раніше, у ніч з четверга на п'ятницю із застосуванням спецпідрозділів МВС на Майдані Незалежності в Києві було розібрано наметове містечко підприємців, які протестували проти Податкового кодексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 92

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Омелян Косопизд 4 грудня 2010, 15:49

  А я, Вам, браття-панове, скажу так: риба гниє з голови.Отож, до зброї і викинути її к х...м!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Пенсіонер 4 грудня 2010, 15:29

  Щось ще не згадали за пенсіонерів-підприємців, які від "нема чого робити" пішли в цю сферу. Які не хочуть сидіти на лавочці і пиздіти, як все навколо х...во, а йдуть зранку до вечора працювати, при цьому сплачують ті ж самі податки і внески, і ті ж самі пенсійні.(Наче сам собі пенсію виплачує, а не держава)А можливо, для того щоб наша рідна "економіка" вийшла на слідуючий рівень, потрібно щей з пенсії відраховувати прибутковий податок і той самий пенсійний внесок.(на пенсію майбутніх ненароджених поколінь панів з ВР)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Sahko для ВСЕМ БАРЫГАМ!!!!!! 4 грудня 2010, 14:45

  Ты конченый урод и не еби мозг другим людям, которые, в отличие от тебя, нормальные. Сиди себе дома и дрочи. Зае... уже всех тут. Хамло. Научись нормально общаться, а потом уже лезь на форумы. Это специально для тебя: http://www.rynok.biz/opinion/2010/11/22/chto_zhdet_ukrainu_posle_unichtozhenija_uproshhenki Обращаю внимание на след.абзац в этой статье:Мне могут возразить: «А как же Вы хотели? Куда деть пенсионеров, инвалидов, сферу здравоохранения и т.д.?». Так то оно так, но надо не забывать, что налоги можно брать только в таких количествах, которые не приведут к банкротству предпринимателя, а то не ровен час он из категории «кормильца» перейдет в категорию «лишнего рта».

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук