США розширили «список Магнітського»

СвітАндрій Стець, 2 лютого 20162300

Мінфін США включив до «списку Магнітського» ще п'ятьох росіян. Про це йдеться на сайті відомства, пише українська служба ВВС.

Зокрема до переліку включений колишній заступник міністра внутрішніх справ Росії, начальник Слідчого комітету при МВС Росії Олексій Аничин, слідчий МВС по ЦФО (Центральному федеральному округу) Борис Кібіс, колишній керівник управління слідчого департаменту МВС Павло Лапшов, слідчий МВС Олег Уржумцев та Євген Антонов (посада і місце роботи не встановлені).

Зазначимо, що «список Магнітського» (також закон Магнітського) прийнятий в США в грудні 2012 року. Він вводить персональні санкції проти осіб, винних у порушенні прав людини та принципу верховенства права в Росії. Названий в пам'ять померлого у в'язниці адвоката Сергія Магнітського. Спочатку його фігурантами стали особи, причетні до вбивства правозахисника.

Нагадаємо, 37-річний юрист інвестиційного фонду Hermitage Capital Магнітський, що звинувачувався за статтею 199 КК РФ (ухилення від сплати податків), помер 16 листопада 2009 року в СІЗО «Матроська тиша». Комплексна судмедекспертиза встановила, що причиною смерті аудитора стало поєднання декількох захворювань, а також недоліки в наданні медичної допомоги та несвоєчасна діагностика захворювань. Смерть юриста викликала широкий суспільний резонанс.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук