США виділять 20 млн дол. на українське сільське господарство

Економіка15 лютого 20112

Державний секретар США Гілларі Клінтон і міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко підписали у вівторок у Вашингтоні 4 угоди про співпрацю. Перед підписанням Клінтон повідомила, що одна з угод, яка розрахована на 5 років, передбачає надання Україні 20 мільйонів доларів, спрямованих на зміцнення сільського господарства.

Підписані угоди стосуються запобігання незаконній торгівлі людьми, лікування і надання допомоги хворим на СНІД, розвитку нетрадиційних природних енергетичних ресурсів, продовольчої безпеки і сільського господарства, - повідомляє ТСН.

Підписано також план зі співробітництва в справі запобігання незаконного пересування та торгівлі людьми на Україну.

"Недавня репатріація з України в США людини, яка заробила 1 мільйон доларів на експлуатації жінок, - один із прикладів того, як можна боротися з цим світовим злом", - заявила Клінтон. "Наша спільна мета - більш безпечна, процвітаюча і демократична Україна. І США готові допомагати в цьому Україні", - підкреслила вона.

Держсекретар повідомила, що в ході переговорів з Грищенком обговорювалася "ефективна співпраця щодо запобігання ядерному розповсюдженню, допомоги України по зміцненню демократії і правової держави".

"США хочуть бачити поліпшення інвестиційного клімату в Україні, а Україну процвітаючою", - заявила держсекретар.

Як повідомлялося, Україна і США підписали меморандум, який передбачає проведення геологічних досліджень і видобуток нетрадиційного природного газу (зокрема, сланцевого).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук