Стали відомі імена претендентів на посаду нового посла ЄС в Україні

Новим послом ЄС в Україні може стати італійський дипломат Хьюго Мінгареллі (праворуч) або швед Пітер Семнебі

У Брюсселі розпочалися співбесіди кандидатів на посаду нового голови представництва Євросоюзу в Україні. Чинний посол Ян Томбінський підпадає під ротацію після чотирьох років перебування в Україні.

За інформацією джерел видання «Апостроф» у зовнішньополітичній службі ЄС у Брюсселі, Томбінського в серпні може замінити італійський дипломат Г'ю Мінгареллі або швед Пітер Семнебі. Вони вже пройшли співбесіду.

Зараз Г'ю Мінгареллі обіймає пост директора у справах Північної Африки, Близького Сходу, Аравійського півострова, Ірану і Іраку при Європейській службі зовнішньополітичної діяльності (ЄСЗД). На цій посаді він працює з 2011 року, а до цього, з 2002-го по 2011 рік, займався країнами східної Європи, зокрема, України. З 2002 по 2007 роки він виконував функції директора у справах Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії, а також директора у справах Близького сходу і південного узбережжя Середземного моря. При цьому з 2007-го по 2011 роки Мінгареллі відповідав за усі регіони Східного і Середземного сусідства ЄС, обіймаючи посаду заступника головного керівника ЄСЗД.

Другий кандидат – Пітер Семнебі розпочав свою кар'єру в МЗС Швеції, він працював у посольствах цієї держави в Німеччині, Україні та СРСР. З 2000-го по 2005 роки Семнебі працював при ОБСЄ у місії в Хорватії. На цій посаді Семнебі допомагав Хорватії з реабілітацією після конфлікту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук