Створено робочу групу, яка мінімізовуватиме наслідки інфляції гривні

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 травня 20143050

Виконувач обов'язків президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов створив робочу групу для вирішення на законодавчому рівні питання щодо мінімізації негативних наслідків інфляції національної валюти для громадян, які мають невиконані зобов'язання за споживчими валютними кредитами.

Він підписав Розпорядження "Про створення робочої групи з опрацювання питання щодо мінімізації негативних наслідків інфляції національної валюти для громадян України, які мають невиконані зобов'язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті (валютних кредитів), укладеними з фінансовими установами та банками України", повідомила прес-служба Верховної Ради України.

До її складу увійдуть народні депутати України (за згодою), представники Національного банку України, Асоціації українських банків і Асоціації фінансових установ, а також представники громадськості.

Керівником робочої групи призначено голову Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Риженкова.

Головам депутатських фракцій і груп запропоновано невідкладно надати кандидатури народних депутатів до складу робочої групи.

"Робочій групі доручено до 3 червня підготувати пропозиції щодо законодавчого врегулювання питання мінімізації негативних наслідків інфляції національної валюти для громадян України, які мають невиконані зобов'язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті (валютних кредитів), укладеними з фінансовими установами та банками України, та передати їх на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності для внесення в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України", - йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук