Суд не дозволив львівській мерії розірвати договір вже з другим приватним перевізником

ЕкономікаІрина Рєвунова, 10 серпня 20176962
Мерія не вказала в листі про розірвання договору, які маршрути погано обслуговує перевізник

Суд визнав недійсним лист управління транспорту Львівської міськради про розірвання договору з приватним автобусним перевізником «Міра і К» і дозволив перевізнику й надалі працювати на його маршрутах. Відповідне рішення Господарського суду Львівської області оприлюднене в реєстрі судових рішень.

Як зазначається в рішенні суду, приватний перевізник «Міра і К» звернувся до суду з проханням визнати недійсним лист управління транспорту ЛМР про дострокове розірвання з ним укладеного лише в квітні 2017 року трирічного договору на перевезення на 10 автобусних маршрутах.

У своєму листі управління транспорту мотивувало розірвання договору тим, що «Міра і К» не виділяє на маршрути передбаченої умовами конкурсу кількості автобусів. Однак на судове засідання представник мерії не з’явився.

«У ході судового розгляду судом встановлено, що відповідачем не зазначено маршрутів, на яких не виділялись автобуси, рейсів, які, на його думку, не були виконані, не зазначено дат, коли такі порушення умов договору зі сторони перевізника мали місце і формують систематичність», – мовиться в рішенні суду.

Фото Святослава Товстиги

Зазначимо, що в листі справді не вказані маршрути, до роботи яких управління траспорту має зауваження. Хоча під час наради у львівській мерії в.о. начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко потребу в розірванні угоди пояснював тим, що до управління надходять скарги від пасажирів на погану роботу маршруту №35.

Відтак, суд вирішив визнати недійсним лист управління транспорту про розірвання договору та дозволив «Міра і К» і надалі працювати на спірних маршрутах №7, 8, 11, 12, 14, 25, 27, 33, 35, 40.

Крім того, суд стягнув з управління транспорту 3,2 тис. грн судового збору на користь «Міра і К».

Зазначимо, що це друге аналогічне рішення суду. Кілька днів тому господарський суд не дозволив управлінню транспорту розірвати договір з іншим приватним перевізником – АТП-14630. Прикметно, що причини рішення були ті самі – управління транспорту не вказало в листі, які саме маршрути погано обслуговує перевізник.

Нагадаємо, управління транспорту у квітні 2017 року після конкурсу перевізників уклало трирічні договори з компаніями АТП-14630 і «Міра і К». Проте в липні управлінню транспорту надіслало обом перевізникам листи про дострокове розірвання договорів, мотивуючи свої дії тим, що перевізники погано обслуговують маршрути і випускають на них недостатню кількість транспорту. За даними GPS, на деяких маршрутах цих перевізників справді курсує значно менше автобусів, ніж передбачено договорами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук