Суд підтвердив банкрутство банку «Юнісон»

ЕкономікаАндрій Стець, 29 червня 20163230
28 квітня НБУ визнав банк «Юнісон» неплатоспроможним

Суд першої інстанції підтвердив законність віднесення банку «Юнісон» до категорії неплатоспроможних через непрозору структуру власності. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням від 23 червня 2016 року повністю відмовив одному з акціонерів ПАТ «Банк «Юнісон» у задоволенні позовних вимог, щодо визнання протиправною постанови НБУ про віднесення «Юнісону» до категорії проблемних.

Таким чином, суд першої інстанції підтвердив правомірність дій Нацбанку на всіх етапах взаємодії з ПАТ «Банк «Юнісон» з питань приведення структури власності цього банку у відповідність до вимог щодо прозорості.

Згідно з законом у позивача є 10 днів з дня отримання копії судового рішення для оскарження цього рішення в суді апеляційної інстанції.

Зазначимо, 28 квітня НБУ визнав банк «Юнісон» неплатоспроможним.

Як зазначається, починаючи з середини 2014 року Нацбанк неодноразово звертав увагу ПАТ "Банк «Юнісон» на невідповідність структури його власності вимогам прозорості.

Пізніше, в «Юнісоні» заявили, що рішення про визнання його неплатоспроможним є спробою рейдерського захоплення НБУ.

Банк був пов'язаний з Антоном Клименко, загиблим братом екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. За інформацією ЗМІ, Клименко досі залишається реальним власником «Юнісон».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук