Суд поновив на посаді відсторонену ректорку НМУ ім. Богомольця

Ректорка НМУ ім. Богомольця Катерина Амосова

Відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді. Про це у п'ятницю, 2 березня йдеться на сайті вишу.

Так, Адміністративний суд Києва зупинив дію наказу Мінохорони здоров’я. Наказом міністерства Амосову відстороняли на два тижні у зв’язку з проведенням перевірки. Цим же пунктом наказу МОЗ на посаду в.о. ректора призначався професор кафедри хірургії Михайло Захараш.

Згідно з визначенням суду, Катерина Амосова повернулася до своїх обов’язків ректора НМУ негайно.

Раніше, 20 лютого, Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову. Її відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії». Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову. Студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконуючого обов'язків ректора Михайла Захараша, потім вони оголосили страйк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук