Суд скасував договір оренди 86 га землі у Стрийському районі

Господарський суд Львівської області визнав недійсним договір оренди земельної ділянки, площею 86 га, укладений між Стрийською райдержадміністрацією та одним із підприємств, оскільки ділянка виявилася спірною, а розмір орендної плати був занижений. Про це повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Зазначено, що суд скасував розпорядження голови Стрийської райдержадміністрації, відповідно до якого згадувана земельна ділянка за межами населеного пункту була передана у користування підприємству. Суд погодився із позицією прокуратури в тому, що це розпорядження було прийняте з порушенням вимог ст.7, 21 п.2 закону України «Про місцеві державні адміністрації» та ч.3 ст.122 Земельного кодексу України.

Крім цього було встановлено, що оцінка вартості спірної земельної ділянки не була проведена, а відтак, розмір орендної плати був визначений неправильно. Як наслідок, бюджет недоотримав кошти від користування землею у визначеному законодавством розмірі.

Підприємство-орендар не погодилося із рішенням суду та оскаржило його, однак Львівський апеляційний господарський суд рішення суду першої інстанції залишив без змін. Таким чином, земельна ділянка площею майже 86 га та вартістю близько 2,3 млн грн, буде повернута з незаконного користування у розпорядження держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук