Суд відхилив клопотання у справі львівського кінотеатру імені Богдана Хмельницького
У Галицькому районному суді Львова відбулося засідання у справі кінотеатру імені Богдана Хмельницького.
Суддя Христина Мисько відхилила клопотання директора ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» до управління комунальної власності Львівської міської ради.
Роман Бекесевич, який є директором державного комунального підприємства «Кінотеатр Хмельницького», просив суд визнати протиправними дії управління комунальної власності, яке не погоджується на приватизацію кінозалу способом викупу.
Натомість, свою відмову у мерії обґрунтовують тим, що ДКП знаходиться у процесі ліквідації.
Як повідомляв ZAXID.NET, протягом кількох місяців керівник кінотеатру Роман Бекесевич судиться із Львівською міською радою, щоб викупити його за безцінь. Натомість, у міській раді хочуть влаштувати відкритий аукціон, аби виручити якнайбільше грошей з продажу.
Зараз кінотеатр імені Богдана Хмельницького знаходиться у стані повної розрухи, всередині лише сміття та гризуни. Десятки років тут не показували кіно. Проте для багатьох львів’ян цей зал залишається легендарним. У ньому збирались повні кінозали для перегляду індійських фільмів.