Суд заборонив будівництво житлового комплексу на розі вул. Варшавської-Соснової

Суд заборонив будівництво житлового комплексу на розі вул. Варшавської-Соснової
Планований вигляд багатоповерхівки між вулицями Соснова-Варшавська

Господарський суд Львівської області заборонив будівництвом живого комплексу «Оранж» на розі вул. Варшавської та Соснової. Таке рішення суд ухвалив за позовом прокуратури Львівської області про скасування ухвали Львівської міськради про надання забудовнику земельної ділянки під багатоквартирний будинок.

Прокуратура Львівської області в судовому порядку втрутилась у конфлікт щодо забудови земельної ділянки на розі вулиць Варшавська-Соснова у Львові. Прокуратура вимагає визнати недійсним договір оренди ділянки площею 0,34 га вартістю 4 млн грн, укладений з об’єднанням «Львівоблагропромбуд».

Як інформує прес-служба прокуратури Львівщини, рішення про подання позову до Господарського суду Львівської області було прийнято за результатами розгляду колективного звернення мешканців вул. Соснової.

Позов пред’явлено у зв’язку з порушенням вимог ст. 123 Земельного кодексу України, оскільки спірна земельна ділянка підлягала наданню в оренду лише за результатами земельних торгів, які насправді не проводились.

Крім цього, відповідно до інформації органів державного контролю, забудовник під час проведення будівельних робіт на цій території порушив державні будівельні норми, зокрема, щодо додержання вимог протипожежної безпеки.

На цей час судом заборонено вчиняти будь-які дії на спірній ділянці до винесення остаточного рішення у справі.

Вирішити, чи скасовувати ухвалу Львівської міської ради №4499 від 19.03.2015 «Про затвердження Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об’єднанню по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на розі вул.Варшавської – вул.Соснової», суд має 14 червня.

Як інформував ZAXID.NET, 8 грудня виконавчий комітет Львівської міської ради скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Забудовник подав до суду на міську раду, оскільки вважає, що має всі необхідні документи для зведення багатоповерхівки.

Зазначимо, що забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів. Мешканці вже неодноразово протестували проти зведення будинку на розі Варшовської-Соснової і знесли там паркан навколо будмайданчику.

Додамо, що новобудову між вулицями Варшавська-Соснова міський голова назвав серед незаконних новобудов у місті та звернувся до правоохоронних органів з вимогою призупинити незаконний продаж квартир у цих будинках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук