Суддя Вищого госпсуду, на рахунках якого заарештували 13 млн франків, повернувся на роботу

СуспільствоРоман Ганкевич, 18 вересня 201550824
Суддя Вищого господарського суду Артур Ємельянов

Суддя Вищого господарського суду Артур Ємельянов, на рахунках якого фінансова розвідка Ліхтенштейну заарештувала 13 млн франків, повернувся до роботи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст програми «Слідство.info» Дмитро Гнап.

Він розмістив відео, яке підтверджує цей факт. «Це відео зняте кілька днів тому. На ньому Артур Ємельянов на роботі, у Вищому госпсуді», - зазначив він.

За словами Гнапа, у самому суді йому неофіційно повідомили, що Генеральна прокуратура зараз активно веде переговори з Ємельяновим про «щедрі відступні» за те, щоби справа не отримала подальшого ходу.

«І, напевне, домовленість досягнуто. Оскільки Ємельянов почав з'являтися на робочому місці. Всі звинувачення нахабно відкидає. Ну а на додачу, те саме повідомлення про арешт коштів в Ліхтенштейні вже прибрали зі сторінки Держфінмоніторингу», - сзауважив Гнап.

 

Шокін показував сьогодні кіно в Раді. Давайте і я вам покажу. Це суддя Артур Ємельянов. Той самий, на рахунках якого ліхтенштейнська фінрозвідка заарештувала 13 мільйонів франків. Про що нам два місяці тому урочисто повідомив український Держфінмоніторинг. А це відео зняте кілька днів тому. На ньому Артур Ємельянов на роботі, у вищому госп.суді. Як мені неофіційно повідомили в самому суді, Генпрокуратура зараз активно торгується з Ємельяновим про "щедрі відступні" за те, щоб спустити на гальмах відкриті проти нього справи. І напевне, домовленість досягнуто. Оскільки, Ємельянов почав з'являтися на робочому місці. Всі звинувачення нахабно відкидає. Ну а на додачу, те саме повідомлення про арешт коштів в Ліхтенштейні вже прибрали зі сторінки Держфінмоніторингу. Тепер сторінка виглядає так: http://www.sdfm.gov.ua/news.php?news_id=2845&lang=ukВ порівнянні з Ємельяновим і його мільйонами, Мосійчук - голота підзаборна, якого й за грати кинути не шкода. Оце я розумію маркетинг і аналіз клієнтів в ГПУ!

Posted by Дмитро Гнап on 17 вересня 2015 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд міста Вадуц королівства Ліхтенштейн розпочав кримінальне провадження і заморозив банківський рахунок компанії «Restwood Products Corporation», бенефіціарним власником якої є дружина судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова.

18 серпня Генпрокуратурою України також розпочато кримінальне провадження у справі. Ухвалою від 21 серпня Печерський суд надав слідчому Генпрокуратури тимчасовий доступ до документів щодо рахунку «Restwood Products Corporation» в банку Ліхтенштейну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук