Світлофори у Львові вимкнули на вимогу майора поліції Козлова

Президент дорікнув мерові за автомобільні затори, хоча світлофори вимикають з міркувань його ж безпеки

У середу, 6 грудня, у ході робочого візиту до Львова президента Петра Порошенка на значній кількості львівських перехресть світлофори перевели у режим миготливого жовтого світла, що очікувано призвело до збільшення автомобільних заторів. З цього приводу президент навіть зробив зауваження мерові. Проте, як вдалося з’ясувати ZAXID.NET, світлофори у місті вимкнули з міркувань безпеки самого ж президента.

Про реакцію Петра Порошенка на вимкнені світлофори стало відомо зі слів в.о. директорки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Ольги Березюк. За її словами, президент навіть сказав, що звільнив би Садового за таке з роботи, якби той працював його підлеглим.

На публікацію Ольги Березюк відреагувала керівниця прес-служби Львівської міськради Христина Процак. «Світлофори вимкнули не за вказівкою мерії, вулиці регулювали також», - написала вона, коментуючи допис Березюк.

Там же у коментарях Христина Процак опублікувала фотокопію вимоги патрульної поліції Львова до ЛКП «Львівавтодор» про вимкнення світлофорів. Вимога підписана інспектором відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Львова майором поліції О. Г. Козловим.

Директор ЛКП «Львіватодор» Олег Береза підтвердив ZAXID.NET, що світлофори по усьому місту були переведені у режим жовтого миготіння на вимогу поліції.

«Загалом у такому режимі протягом кількох годин працювали понад 20 перехресть у Львові. Такі вимоги надходять до нас щоразу перед візитами президента до Львова. Поліція не надає точний маршрут пересування президента з міркувань безпеки, а лише вимагає вимкнути світлофори на певних перехрестях», сказав Олег Береза. За його словами світлофори на усіх перехрестях вимикаються вручну і не одночасно, так само їх і вмикають.

Варто також нагадати, що за усталеною практикою організацією візитів президента на місцях займаються представники президентської вертикалі - у даному разі з ЛОДА. Обласна адміністрація також координує діяльність всіх правоохоронних органів у регіоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук