Світовий туризм втратив 320 млрд доларів через пандемію коронавірусу

Зараз втрати туризму втричі більші за втрати під час економічної кризи 2009 року

СвітЮрій Братюк, 28 липня0

Країни втратили 320 млрд доларів через спад туризму під час пандемії коронавірусу. Про це йдеться в прес-релізі Всесвітньої туристичної організації ООН (UNWTO).

«Згідно з аналізом UNWTO, якщо порівняти з минулим роком, подорожі туристів із січня до травня зменшилися на 56%, або на 300 млн туристів. Через це країни втратили 320 млрд доларів США надходжень від міжнародного туризму, що втричі більше за втрати під час економічної кризи 2009 року», – наголошується в повідомленні.

Тільки у травні цього року під час суворого карантину у відповідь на пандемію коронавірусу кількість міжнародних туристів зменшилася на 98%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року

За словами генсека Всесвітньої туристичної організації Зураба Пололікашвілі, ці дані свідчать про важливість якомога швидшого відновлення галузі, водночас гарантуючи безпеку туристам.

«Уряди кожного регіону у світі несуть подвійну відповідальність: надавати пріоритет охороні здоров'я, водночас захищаючи робочі місця й бізнес», – заявив він.

Нагадаємо, що за оцінками Всесвітньої організації туризму кількість міжнародних туристів у світі за підсумками 2020 року може скоротитися до рівня на 78% меншого проти аналогічного показника попереднього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук