Телеканал БТБ остаточно перейшов у підпорядкування Мінінформполітики

Телеканал БТБ наразі офіційно передано у підпорядкування Міністерства інформаційної політики, а процес передачі УТР триває, повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

«Зараз триває юридична передача телеканалу УТР від Держкомтелерадіо до Міністерства інформаційної політики… Канал БТБ вже офіційно передано нам юридично», – сказав Стець, якого цитує Укрінформ.

При цьому урядовець нагадав, що саме на базі УТР та БТБ буде створено канал іномовлення. Водночас Стець наголосив, що такий канал запустять через місяць після передачі УТР міністерству.

Він зауважив, що в МІП уже розроблено законопроект про іномовлення, й наступного пленарного тижня його планують внести на розгляд профільного Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

Телеканал БТБ (ТОВ «Банківське телебачення») створений рішенням правління Національного банку України «з метою інформаційного забезпечення громадян та суспільства своєчасною, достовірною та повною інформацією про політику Національного банку» зі статутним капіталом 10 млн грн. Розпочав мовлення у 2012 році, коли Нацбанк очолював Сергій Арбузов.

За словами теперішньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої, на утримання телеканалу щорічно витрачалося 70 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук