Тендер на будівництво житла для учасників АТО у Львові провалився

Сьогодні, 13 листопада, відбулося розкриття конкурсних пропозицій на будівництво шестиповерхового будинку для учасників АТО та сімей загиблих бійців.  Торги відбувались за 5 лотами, проте конкурентні пропозиції надійшли лише по двох з них.

Тендер на будівництво будинку оголосило ЛКП «Рембуд», яке є замовником будівництва. 

Нагадаємо, у серпні Львівська міськрада виділила 39 млн грн на зведення першого будинку для учасників АТО. Будівництвом багатоповерхівки займається комунальне підприємство «Рембуд».

Фактично, конкурс не відбувся, оскільки,  лише одна фірма висловила бажання здійснити роботи зі зведення будівлі. ТОВ «Житлоівнестбуд-ЛВ» – єдине підприємство, яке зголосилось виконати ці роботи за 25,28 млн грн.

Не знайшлось охочих проводити мережі зовнішнього електро- та газопостачання.

Натомість аж три фірми готові збудувати водогін та каналізацію. Зокрема, ЛМКП «Львівводоканал» запропонував збудувати водогін за 1,68 млн грн, а каналізацію за 0,9 млн грн. «Житлоівестбуд-ЛВ» пропонує зробити це дешевше – 1,31 млн грн та 0,73 млн грн, відповідно. Третій учасник торгів, ТОВ «Захід-Пласт» готовий виконати роботи за 1,41 млн грн та 0,8 млн грн.

Конкурсні пропозиції на будівництво водогону і каналізації розглядатимуть протягом 20 днів. Натомість на зведення будинку та підведення електро- і газопостачання має бути оголошений другий тендер, оскільки, згідно із законодавством, на кожен лот мають бути подані щонайменше дві пропозиції.

Таким чином зведення будинку для учасників АТО та сімей загиблих бійців затягується. 

Зазначимо, що будинок мають збудувати на вул. Під Голоском.

Раніше родини учасників АТО неодноразово заявляли, що не хочуть, аби зведенням будинку займалося ЛКП «Рембуд».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук