Теплопостачальники Волині заборгували за газ 80 млн грн

Економіка6 лютого 20110

На 1 лютого 2011 року, теплопостачальні підприємства Волинської області розрахувались за використаний природний газ в опалювальному періоді 2010-2011 років на 40%. Заборгованість становить 80 млн грн.

 

 


Про це йшла мова на селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку та будівництва України з питань розрахунків за енергоносії, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Волинської ОДА.

Як пояснив перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко, не затверджені своєчасно НКРЕ тарифи спричинили  погіршення фінансово-економічного стану підприємств з теплопостачання і, як наслідок, призвели до погіршення стану розрахунків за використаний природний газ.

Він повідомив, що загальна різниця у тарифах на теплопостачання для населення, що виникла через підняття ціни на природний газ, за період з 1 серпня до 31 грудня 2010 року становить 30 млн грн, у тому числі, за жовтень-грудень 2010-го  - 26 млн грн.

Занижений рівень розрахунків за газ спричинений ще й тим, що у січні 2011 року теплопостачальним підприємствам невідшкодовані пільги й субсидії, призначені населенню на оплату спожитої теплової енергії. Протокольні рішення для цих розрахунків, призначених населенню на оплату теплової енергії, не були вчасно підготовлені, оскільки відповідну Постанову Кабінету Міністрів України підприємства - надавачі послуг з теплопостачання отримали тільки 25 січня ц.р. 

Олександр Башкаленко запевнив, що у лютому проводитимуться розрахунки з пільг і субсидій, призначених населенню на оплату спожитої  теплової енергії.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук