Тігіпко хоче у вересні легалізувати зарплати

Економіка17 червня 20113378

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко в ефірі "Шустер Live" 17 червня розповів про подальші плани уряду у питанні проведення реформ.

Так, за словами Сергія Тігіпка, з 2014 року можна буде запровадити другий рівень пенсійної реформи. «Сподіваюсь, що другий рівень – максимум з 2014 року. Я бачу, яким чином ми можемо його запровадити з 2013 року», - зазначив урядовець.

 Щодо першого етапу пенсійної реформи, пов’язаного із підвищенням пенсійного віку для жінок, Сергій Тігіпко сказав: «Тільки завдяки підняттю пенсійного віку ми можемо збільшити це співвідношення між кількістю пенсіонерів та кількістю працюючих. Воно дає приблизно нам, за тими кроками, які ми запропонували, близько 180 тис. робочих місць додатково у цьому співвідношенні».

 Також віце-прем’єр зазначив, що існує необхідність реформування законодавства, яке забезпечило б легалізацію і детінізацію зарплат в Україні, оскільки, за його словами, 120 тис. директорів в державі отримують мінімальну зарплату, і саме з неї сплачують пенсійні внески.

 «Я сподіваюсь, що у вересні – зараз ми ведемо консультації з профспілками та роботодавцями, тому що там є проблемні такі моменти – у вересні ми вийдемо у Верховну Раду, щоб прийняти це», - сказав урядовець.

 Окрім того, Сергій Тігіпко наголосив на необхідності створення більш гнучкого трудового законодавства. Трудовий кодекс, за його словами, заплановано на вересень-жовтень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук