Тігіпко припускає, що пенсійна реформа запрацює вже в березні

Економіка24 грудня 20103281

Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозує, що текст законопроекту пенсійної реформи іще буде змінюватися, і припускає, що реформа може набути чинності у березні 2011 року.

"Безумовно буде змінюватися текст законопроекту. Коли вносили, то думали, що це може бути достатньо швидко, а зараз ми передбачаємо, що це може… Безумовно, заднім числом ми не будемо робити. Тому буде змінюватися текст", - зазначив Тігіпко 24 грудня під час брифінгу у Верховній Раді.

"Скоріш за все, якщо це буде прийнято в лютому, то це почне діяти з початку березня, скажімо", - додав він.

Як інформував ZAXID.NET , сьогодні, 24 грудня, у Верховній Раді Сергій Тігіпко розповів про параметри майбутньої пенсійної реформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Громенко 24 грудня 2010, 23:00

  За 19 лет независимости военнослужащих лишили: 1. Льгот по оплате жилья; 2. Бесплатный проезд в отпуск; 3. Мед.страховку (Оранта); 4. Отменили 13 зарплату; 5. Забрали оплачиваемый отпуск по семейным; 6. Отменили лётный отпуск; 7. Отменили компенсацию за прод. пайок; 8. Отменили компенсацию за вещевое; 9. Приостановили выплату материальной помощи; 10. Отпускные выдают спустя год-полтора; 11. Урезали до пол-премии за выслугу; 12. Лишили ежегодного санаторно-курортного обеспечения; 13. Урезали Президентскую надбавку со 100% до 10%; 14. Ввели налоги на денежное содержание; Осталось воякам пенсию забрать, и они вам пипец сделают!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук