Тігіпко збирається регулювати співпрацю з офшорами за допомогою Ernst&Young

Економіка18 червня 20116805

Протягом літа компанія Ernst&Young напрацює пропозиції щодо законодавства, котре регулюватиме співпрацю з офшорами. Про це віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко заявив в ефірі "Шустер Live" 17 червня.

“Потрібно створити законодавство, яке каже: якщо ви сплачуєте щось в офшор, то держава повинна слідкувати за тією ціною, за якою пішла послуга або товар. Або одразу ж вводити певні обмеження», - сказав Сергій Тігіпко.

За його словами, з офшорами працюють всі, але держава повинна вимагати від тих, хто співпрацює з офшорами, сплачувати певну суму в бюджет. При цьому він наголосив, що це законодавство є непростим, оскільки забезпечувати його мають податкові адміністрації, з якими в держави на сьогодні є певні проблеми.

«Сьогодні ми таку зброю повинні також знову дати податковій адміністрації. Дуже чітко його треба прописати. Обіцяю, за літо пропишемо, і восени я прийду і принесу свої варіанти, як це можна зробити. Це пише дуже сильна компанія, Ernst&Young, яка пропрацьовує законодавство провідних країн. Я подивлюсь, як це буде прийнято», - пообіцяв Тігіпко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук