Торги на постачання м'яса у заклади освіти Бродівщини розіграли пов'язані підприємці

Учасниця торгів забула витерти зі своїх відомостей прізвище конкурента

СуспільствоЮлія Лавришин, 20 квітня 20183410

У торгах на постачання м'яса для закладів освіти Бродівського району взяли участь пов'язані між собою підприємці. Учасниця торгів у своїй довідці вказала, що заходи щодо захисту довкілля гарантує син її головного конкурента. Про це повідомив антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з системи публічних закупівель ProZorro.

Відділ освіти Бродівської районної державної підписав 11 квітня договір з місцевою фірмою ТОВ «Рута» на закупівлю м’яса на загальну суму майже 200 тис. грн. Відповідно до підписаного договору, переможець торгів − ТОВ «Рута» − до кінця 2018 року постачатиме яловичину за ціною 114 грн/кг. На гуртовому ринку «Шувар» ціна на яловичину коливається від 120 до 260 грн/кг.

У тендері змагалися лише двоє учасників − ТОВ «Рута» з ціною 199 тис. 997 грн та приватна підприємиця Наталія Тарнопільська, пропозиція якої булла всього на 418 грн дорожчою, тобто 200 тис. 395 грн.

Цікаво, що у довідці Наталії Тарнопільської про захист довкілля вказано, що не вона, а приватний підприємець Денис Стах «враховує всі заходи щодо захисту довкілля». Денис Стах є сином керівника та співвласника ТОВ «Рута» Петра Стаха, який також є депутатом Бродівської міської ради.

У відомостях Наталії Тарнопільської вказано, що заходи щодо захисту довкілля гарантує син її єдиного конкурента і переможця торгів

Крім того, «НГ.Львів» вказує, посилаючись на документи учасників, що Наталія Тарнопільська підписала договір із ТОВ «Рута» на переробку сировини та орендує в конкурента склад.

Переможець торгів ТОВ «Рута» здав свій склад в оренду єдиній конкурентці

Також в обох учасників торгів вказаний один і той самий номер телефону.

Також у конкурентів торгів спільний номер телефону

ТОВ «Рута» створене у Бродах у 2001 році. Власниками фірми є Петро Стах та його дружина Галина Івасюк. Підприємиця Наталія Тарнопільська зареєструвалася у Бродах у 2008 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук