Військова частина на Львівщині купила планшети маловідомої китайської фірми за ціною ₴19 тис.

Участь у тендері взяли пов'язані між собою підприємці

СуспільствоЮлія Лавришин, 12 квітня 201810950
Військова частина А4150 в Старичах Яворівського району

Військова частина А4150, що в Старичах Яворівського району на Львівщині, 6 квітня підписала договір з ТОВ «Інкос Лайн» на постачання 32-х планшетів Simply T8 на 618 тис. грн. Про це повідомило видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію із системи публічних закупівель Prozorro.

За договором, військові замовили 32 планшети Simply T8 по 19,3 тис. грн. за штуку виробництва китайської компанії Simply Industry (HK) Co.Limited. Вони призначені для забезпечення спеціальної підготовки військовослужбовців при проведенні тактично-спеціальних занять. Пристрої на базі Android 5.1 мають 64 Гб вбудованої пам’яті, 4 Гб – оперативної, дисплей – 8 дюймів, окрім того вони є пиле- та вологостійкими і протиударні.

Планшет Simply T8 виробництва китайської компанії Simply Industry (HK) Co.Limited

В інтернет-магазині Alibaba планшети Simply T8, однак з удвічі меншою пам’яттю, продають по 450 дол. (за курсом НБУ 11,7 тис. грн). Планшети Simply T10 – по 650 дол. (16,9 тис. грн).

Участь у торгах брали ще два приватних підприємці, чиї кінцеві пропозиції були дорожчими на 18 тис. грн. При цьому, один із них, Андрій Карпук з Каховки, завантажив в систему лише один із необхідних документів (тендерну пропозицію). Загалом, за інформацією «НГ. Львів», він брав участь в закупівлях п’ять разів, щоразу зустрічаючись з «Інкос Лайн», однак жодного разу не переміг.

Участь у торгах брав також Андрій Карпук, зареєстрований у Кахвському районі на Херсонщині

З документів «Інкос Лайн» стало відомо, що компанія працювала з Карпуком. Саме його ідентифікаційний номер вказано в довідці як номер приватного підприємця, якому «Інкос Лайн» сплатив понад 1 млн грн в четвертому кварталі 2017-го.

Також головним бухгалтером на «Інкос Лайн» працює Карпук Вікторія Сергіївна. Людина з таким же ПІБ зареєстрована підприємцем в Каховському районі і при реєстрації вказала номер мобільного ідентичний з телефоном підприємця Андрія Карпука в реєстрі (0669549677). Обоє зареєструвалися в один і той же день 21 вересня 2017 року.

А головною бухгалтеркою фірми, що перемогла у тендері, є Карпук Вікторія, яка також зареєстрована у Каховському районі на Херсонщині

ТОВ «Інкос Лайн» належить Миколі та Анні Назаровцям (90%) та Кирилу Тимощуку (10%). Раніше власниками були ТОВ «Агенція антикризових рішень» і ТОВ «Віртуальний офіс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук