Торговельні обмеження Молдови для України діятимуть до кінця року

Молдова залишить у силі торгові обмеження для України щодо молочної та м’ясної продукції, а також підвищені мита на імпорт, до кінця 2016 року і не буде їх продовжувати. Про це заявив міністр економіки Молдови Октавіан Калмик, повідомив УНІАН.

«Товарообіг між Україною і Молдовою знизився в рази. Зокрема, наш експорт впав до $40 млн. Водночас, наш імпорт з України – в межах $600 млн. Незважаючи на це, Молдова ввела обмеження в торгівлі, які були тимчасові. Ми домовилися на минулій зустрічі, що цей захід діятиме до кінця року і не буде продовжений надалі», – сказав він.

Міністр зазначив, що Молдова виступає за гармонійний розвиток економічних відносин із Україною і налаштована усувати бар’єри у взаємній торгівлі.

Нагадаємо, у травні Молдова скасувала безмитне ввезення української м’ясо-молочної продукції та цементу. Мита діятимуть до кінця року.

У Мінекономрозвитку України заявляли, що введені Молдовою торгові обмеження на імпорт м’ясо-молочної продукції з України – це порушення норм Світової організації торгівлі (СОТ) і угоди про зону вільної торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук