Тренери майбутніх львівських патрульних перейняли досвід американських поліцейських

10 представників Львівського державного університету внутрішніх справ з 11 по 29 травня пройшли вишкіл на базі Національної академії внутрішніх справ, де з ними своїм досвідом поділилися колеги із США – із штатів Каліфорнія та Огайо.

Нещодавно офіцери повернулись до Львова і зовсім скоро розпочнуть підготовку нових патрульних, йдеться в повідомленні відділу зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

«Нас тренували поліцейські з управління Дейтона, що в штаті Огайо. Практично всі вони працюють у спецпідрозділі «SWAT» як інструктори, снайпери тощо. Цінною інформацією поділився з нами також один з керівників Дейтонської поліцейської академії», – поділився своїми враженнями про навчання доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки, керівник групи Микола Моргун.

За його словами, перше правило американської поліції – це людяне ставлення до громадян. «Вони усвідомлюють, що народ є платниками податків, і не обов’язково кожен затриманий є злочинцем. Для того, щоб вітчизняні правоохоронні органи набули такого ж рівня довіри у громадян, як в США, насамперед потрібна хороша мотивація для представників цих служб», – зазначив Микола Моргун.

Нагадаємо, 20 квітня у Львові почали відбирати охочих стати поліціянтом  чоловіків і дівчат від 21 до 35 років. Вимог до кандидатів – цілий список. Відбір кандидатів проводитимуть у кілька етапів. Наразі триває третій етап – перевіряють фізичну підготовку. Далі майбутніх поліцейських чекають психологічні тести, навчання й екзамени.

Паралельно триває конкурсний відбір тренерів для проведення навчання слухачів патрульної служби Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук