Три львівські університети увійшли в ТОП-10 вишів західного регіону України

Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького увійшли до десятки найкращих у західному регіоні України.

Про це свідчить рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року, який склав інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua», йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Додамо, що в цьому рейтингу ЛНУ імені Івана Франка та Львівська політехніка посіли перше та друге місце відповідно, а Львівський медуніверситет – восьме місце.

Як вихідні дані для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використано найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги ВНЗ України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вишів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

З рейтингом можна ознайомитись тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук