Ціна на бензин марки А-95 досягнула позначки у 30 грн/л

Ціна на бензин марки А-95 досягнула позначки у 30 грн/л
фото Facebook

На роздрібному ринку нафтопродуктів відбулося чергове подорожчання. Найбільші львівські АЗС за ніч знову підняли ціну на бензин А-95 ще на дві гривні за літр. Але різниця цін на бензин марки А-95, в різних мережах, становить 3,5-5,5 грн/л.

Найдорожче паливо продає мережа SOCAR – бензин марки А-95 тут коштує 30,44 грн/л. Мережа АЗС WOG у Львові продає А-95 по 29,99 грн/л. На АЗС ОККО бензин цієї марки подорожчав до 27,99 грн/л.

Найдешевші ціни в мережі АЗС «Авіас». Тут також від вчора підняли ціни, але бензин А-95 сьогодні коштує 24,5 грн/л.

Учасники ринку не виключають також можливого дефіциту пального вже з березня 2015 року через дії Нацбанку. Нагадаємо, вчора 24 лютого НБУ запровадив ряд обмежень на валютному ринку, включаючи обов'язкову перевірку імпортних контрактів на суму понад $50 тис., які передбачають попередню оплату, а також заборону на операції з кредитування для купівлі валюти. Проте вже сьогодні 26 лютого регулятор скасував свою постанову.

Разом з тим, нафтотрейдери стурбовані можливим зривом чинних контрактів на поставку нафтопродуктів.  Як розповів Finance.ua президент асоціації «Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України» Леонід Косянчук, в спокійному режимі паливних запасів українських АЗС вистачить до кінця лютого. А вже в березні, тобто з понеділка, можливий дефіцит, в першу чергу – в регіонах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук