Цьогоріч митниця перерахувала до держбюджету майже 40 млрд грн

Економіка5 червня 20115330

Державна митна служба України (ДМСУ) у січні-травні 2011 року перерахувала до державного бюджету майже 40 млрд грн. Про це повідомила прес-служба відомства з посиланням на заяву голови Ігоря Калетника, зроблену ним на засіданні колегії ДМСУ.

"Головний результат діяльності Митної служби за січень-травень 2011 року - це майже 40 млрд грн, перерахованих до державного бюджету", - зазначив він, повідомляє Gazeta.ua.

 Глава відомства також додав, що завданням ДМСУ є не тільки наповнення бюджету, а й стимулювання розвитку регіонів, особливо прикордонних.

Калетник також підкреслив, що відомством реалізовано низку істотних спрощень для бізнесу. Зокрема Митна служба власними силами на базі 3-х митниць початку пілотний проект з електронного декларування. Нині митна служба розширює перелік митниць, що здійснюють електронне декларування (їх буде вже 17) і суб'єктів, допущених до нього.

Основна перешкода для повномасштабного впровадження електронного декларування - надзвичайно велика кількість дозвільних документів інших держорганів, необхідних для митного оформлення. Митна служба за останній рік зуміла зменшити кількість таких документів з 87 до 65.Служба запропонувала скасувати частина дозвільних документів, а інші види державного контролю або перевести в електронну форму, або винести за межі митного оформлення. У результаті планується зменшення кількість дозвільних документів, які використовуються у митному оформленні, з 65 до 20, тобто на 70%.

Також Калетник повідомив, що товарообіг між Молдовою та Україною, який в 2010 році виріс на 6% і становив близько $ 800 млн, за 4 місяці 2011 виріс на 14% - до більше $ 250 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук