ЦВК витратить на друк виборчих бюлетенів понад 166 млн грн

Центральна виборча комісія (ЦВК) 22 лютого опублікувала повідомлення про намір укласти договір з державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на пост президента загальною вартістю 166,36 млн грн, повідомило видання «Главком» з посиланням на систему ProZorro.

ЦВК обрала це підприємство шляхом переговорної процедури, зіславшись на закон про вибори президента України, яким передбачено, що виборчі бюлетені є документами суворої звітності та містять ступені захисту. Єдине підприємство, що володіє матеріально-технічною базою та виробничими потужностями, необхідними для виготовлення виборчих бюлетенів, є «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».

Загалом, на друк бюлетенів для голосування на президентських виборах відводиться 16 календарних днів.

Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 31 березня. Для участі в них зареєструвалися 44 кандидати, але 1 березня стало відомо, що Андрій Садовий і Дмитро Гнап повідомили про зняття своїх кандидатур на користь Анатолія Гриценка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук