Андрій Садовий знявся з виборів на користь Анатолія Гриценка

Наступного тижня політики мають укласти публічну угоду

Андрій Садовий та Анатолій Гриценко напередодні мали зустріч в одному з київських кафе

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з президентських виборів на користь Анатолія Гриценка. Про це Садовий заявив 1 березня на прес-конференції у Києві.

«Я ухвалив рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», – сказав Садовий.

Міський голова Львова додав, що підпише з Гриценком наступного тижня публічну угоду.

«Це не є безумовна підтримка. Ми на початку наступного тижня підпишемо публічну угоду. І там, в тій угоді, будуть дуже важливі принципи. Принципи стосовно оборони і безпеки нашої держави, принципи стосовно боротьби з корупцією, принципи стосовно окупованих територій, чистоти кадрової політики. Я думаю, це важливо для нас всіх», – додав Садовий.

Він також зазначив, що його завдання — йти до перемоги на парламентських та місцевих виборах.

Підставою для такого рішення Садового стали результати масштабного соціологічного дослідження компанії «Фама». За даними соціологів, його готові підтримати 4% виборців України, за цим показником він посідає лише шосте місце. Попереду Володимир Зеленський (27%), Петро Порошенко (23%), Юлія Тимошенко (14%), Анатолій Гриценко і Юрій Бойко (обидва по 8%)

Після того, як Андрій Садовий оголосив про зняття з виборів, Анатолій Гриценко подякував йому і назвав цей вчинок «державницьким рішенням».

«Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!», – написав Гриценко на своїй сторінці в Facebook.

Андрій Садовий – перший з 44 кандидатів, який ухвалив рішення зняти свою кандидатуру на цих виборах. Грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн йому не повернуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук