Туреччина прийняла перших українців, які скористалися правом в’їзду за ID-карткою, - МЗС

Туреччина прийняла перших українців, які скористалися правом в’їзду за ID-карткою, - МЗС

У Посольстві України в Туреччині 1 червня повідомили про прийом перших громадян України, які прибули в країну не із закордонними, а з внутрішніми паспортами у вигляді ID-картки. Про це повідомляють у посольстві на своїй сторінці Facebook.

«Сьогодні зустріли перших туристів з України, що приїхали до Туреччини за ID-карткою. Вітаємо!», – йдеться в повідомленні.

У консульській службі МЗС України додали, що з 1 червня року українці можуть в’їжджати до Туреччини і перебувати там 90 днів (зі 180) нa основі внутрішнього паспорта у формі ID-картки.

Нагадаємо, 20 травня Туреччина затвердила безвізові поїздки для українців з ID-картками. Угода між Києвом і Анкарою передбачає, що громадяни України й Туреччини можуть в’їжджати й перебувати протягом 90 днів на території країн без закордонних паспортів – із національними паспортами з вмонтованим чипом.

Як відомо, з 1 січня 2016 року в Україні почали видавати внутрішні паспорти нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Чинне законодавство не передбачає примусової заміни паперових внутрішніх паспортів громадян на пластикові ID-картки з електронним чипом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук