Turkcell збільшив капіталізацію мобільного оператора life на $686 млн

ЕкономікаІрина Данилів, 3 серпня 20155230

Телекомунікаційний холдинг Turkcell (Туреччина) збільшив капітал своєї дочірньої компанії в Україні - мобільного оператора «Астеліт» (life) на 686 млн доларів. Про це йдеться в повідомленні компанії, повідомляє «Економічна правда».  

Капітал був збільшений для реструктуризації боргу і задоволення потреб компанії в оборотних коштах. До реструктуризації непогашені боргові зобов'язання life:) становили 875 млн доларів.

Нагадаємо, сьогодні «Астеліт» на 100% належить турецькому холдингу – 10 липня поточного року холдинг викупив майже 45% акцій компанії, що належали Рінату Ахметову, за 100 млн доларів.

Після підписання цієї угоди компанія Turkcell конвертувала значну частину кредиту оператора у власний капітал і реструктуризувала частину боргу. Це було зроблено для виключення валютного ризику деномінованих у доларах США кредитних зобов'язань і їх негативного впливу на консолідовану фінансову звітність Turkcell.

Поточні кредити life :) повністю переведені в національну валюту, і їх залишок становить 3,6 млрд грн (163 млн доларів).

В результаті проведених всередині групи операцій з капіталом чистий прибуток life  номінально підстрибнула до 1,8 млрд грн. (Кварталом раніше компанія показала збиток у 5,6 млрд грн).

При цьому валовий дохід компанії по відношенню до минулого кварталу збільшився лише незначно - на 1,6% до 1,1 млрд грн у порівнянні з першим кварталом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук