У 16 медиків львівського Центру легеневого здоров'я виявили коронавірус

У 16 медиків львівського Центру легеневого здоров'я виявили коронавірус
Центр легеневого здоров’я у Львові входить до списку закладів охорони здоров’я першого рівня для лікування хворих на коронавірус

У 16 медичних працівників львівського Центру легеневого здоров’я виявили коронавірус. Усі ці медпрацівники не були задіяні в бригадах, що надають допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою, повідомив 26 квітня Центр легеневого здоров'я.

П'ятеро вже одужали, ще п'ять медиків у лікарні і п'ять на самоізоляції.

«За увесь час Covid-19 діагностовано у 16 медиків Центру легеневого здоров’я. 10-ро з них були обстежені, як контактні особи із захворілими колегами, без наявності симптомів захворювання. Серед усієї кількості: одужали – 5, на самоізоляції – 5, госпіталізовано в інфекційну лікарню – 2,в Центр легеневого здоров’я –3, летальних випадків – 1», – йдеться у повідомленні Центру легеневого здоров'я.

На жаль, 22 квітня померла 60-річна жінка, яка працювала у Центрі молодшою медсестрою. Попри зусилля лікарів, врятували її не вдалося.

Усі медичні працівники Центру, у яких діагностовано коронавірус, не були задіяні в бригадах, що надають допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Нагадаємо, що Центр легеневого здоров’я увійшов до списку закладів охорони здоров’я першого рівня, в яких надають допомогу хворим на коронавірус і пацієнтам з важкими пневмоніями, в яких є підозра на Covid-19.

Станом на 26 квітня у Центрі легеневого здоров’я перебуває на лікуванні 160 осіб. У 21 з них діагностовано пневмонії, в тому числі у 8 методом ПЛР –дослідження підтверджено коронавірус.

За словами головного медика Львова Володимира Зуба, за час карантину у Львові у 27 медпрацівників виявили коронавірус. Захворіли чотири лікарі, вісім медсестер, дві санітарки, дев’ять лаборантів лабораторій і один рентген-лаборант. Чотири медики вже одужали.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на брифінгу 26 квітня, що в Україні вже інфікувалися коронавірусом 1676 медичних працівників. Найбільше хворих медиків у Чернівецькій, Тернопільській та Рівненській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук