У Буську будують завод з виробництва кормових добавок
Проект з 20 млн доларів нідерладнських інвестицій презентували 4 лютого
До теми
У Буську будують виробничий комплекс з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів Feednova. Інвестиції української групи компаній «Ефективні інвестиції» та нідерландської компанії Mada Participations B.V. становлять 20 мільйонів доларів. Цей комплекс єдиним в Україні перероблятиме сировину зовнішніх постачальників. 4 лютого проект будівництва презентували у Буську.
За інформацією голови наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігоря Ліскі, вони планують створити щонайменше ще два таких підприємства в центральній і південній Україні. У Буську ж збудують чотири виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Готової продукції завод зможе виробити близько 90 тонн на добу, повідомляє компанія Feednova.
«Проблема переробки побічних продуктів тваринництва актуальна для всієї країни, особливо зважаючи на активний розвиток галузі. Наш завод стане потужним рішенням цієї проблеми. Сталий розвиток тваринництва та харчової промисловості регіону просто неможливий без розвиненої інфраструктури переробки побічних відходів», – пояснив Ігор Ліскі.
На заводі створять понад 80 робочих місць. Запуск виробництва планується у дві пускові черги.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі компанії Feednova, завершити будівництво планують в кінці 2020 року. Початкові роботи розпочали ще в кінці 2019 року.
Підприємство обладнають фільтрами для всіх видів викидів, які зменшать вплив виробництва на довкілля. Європейські стандарти дозволять змінити застарілу практику поводження з відходами тваринного походження.
Виробництво не утилізовуватиме відходи, а перероблятиме побічні продукти тваринництва. Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз пояснив, що такі інвестиції модернізують галузь тваринництва та харчової промисловості, які мають якісно переробляти відходи.
Компанія Feednova орієнтована на експорт і планує реалізовувати продукцію по всьому світу.