У Чечні проти українця Станіслава Клиха порушили нову справу

СвітЮлія Поліковська, 23 червня 20162760

Адвокат засудженого Верховним судом Чечні українця Станіслава Клиха Марина Дубровіна заявила про порушення проти її підзахисного ще однієї кримінальної справи за образу прокурора, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Порушено нову кримінальну справу проти Станіслава за образу прокурора в ході судового засідання», – сказала адвокат.

Вона зазначила, що у цій справі почалися слідчі дії. Клиху повідомили про його права, він також ознайомився з результатами лінгвістичної експертизи, згідно з якою його висловлювання щодо прокурора є непристойним і образливим.

Дубровіна зазначила, що подала два клопотання щодо цієї справи – про залучення висновку спеціаліста в сфері психіатрії про необхідність проведення стаціонарної експертизи Стансілава Клиха і про призначення самої психіатричної експертизи. За її словами, позиція захисту полягає в тому, що Клих не дозволив би собі таке висловлювання, якби не його стан здоров'я.

Нагадаємо, у кінці травня поточного року Верховний суд Чечні засудив українця Станіслава Клиха до 20 років ув'язнення за звинуваченням у вбивстві російських військовослужбовців та участі в банді на боці бойовиків в першій чеченській війні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук