У червні 126 львівських дітей оздоровлюватимуться у таборі в Скадовську

УДЮМКи Львова замовили путівки на море для дітей на понад ₴1,1 млн

У червні 126 львівських дітей оздоровлюватимуться у таборі в Скадовську
Львівські УДЮМКи закуповують путівки для оздоровлення дітей у таборі «Сузір’я Таврії» в Скадовську

Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів чотирьох районів Львова уклали угоди щодо закупівлі путівок у дитячі табори із лікувально-оздоровчим комплексом «Сузір’я Таврії», ще два УДЮМКи мають намір укласти аналогічні угоди із цим підприємством.

На початку квітня усі УДЮМКи Львова оголосили про закупівлю послуг оздоровлення дітей у таборах поблизу моря, кожен УДЮМК хотів придбати 21 путівку на 20 днів за стартовою ціною 191 тис. грн. Про це йдеться в інформації у системі Prozorro.

В усіх цих торгах брали участь двоє учасників із м. Скадовськ у Херсонській області: ПП «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Романтик» пропонував надати послуги за 189,5 тис. грн, а ТОВ «Дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сузір’я Таврії» за 189,63 тис. грн. Цінові пропозиції ПП «Романтик» відхилили через те, що на території закладу немає морської води у басейні, а також тому, що цей учасник на розгляд тендерних комітетів не подав копії затвердженого двотижневого меню для дітей.

Відтак УДЮМКи Сихівського, Личаківського, Залізничного, Шевченківського районів уклали чотири угоди із ТОВ «Сузір’я Таврії» про постачання путівок за 189,63 тис. грн. УДЮМКи Франківського та Галицького районів мають намір укласти аналогічні угоди на такі ж суми із ТОВ «Сузір’я Таврії». Загалом підприємство має забезпечити у червні відпочинок 126 дітей у таборі в Скадовську на загальну суму 1,138 млн грн.

Зазначимо, торік УДЮМКи Шевченківського, Личаківського, Залізничного, Сихівського, Франківського районів Львова закуповували у ТОВ «Сузір’я Таврії» по 24 дитячі путівки за 176,4 тис. грн кожен.

Першочергове право на отримання путівки в оздоровчий табір мають діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти учасників АТО, решту ж отримують діти, які відвідують гуртки та секції в УДЮМКу та за свої успіхи отримали грамоти й відзнаки. Власне «гуртківці» отримують до 30% таких путівок, прокоментувала ZAXID.NET директорка УДЮМКу Сихівського району Львова Наталія Устіянович.

У комплексі «Сузір’я Таврії» в Скадовську одночасно може відпочивати 360 дітей, повідомила директорка підприємства Тамара Степаненко, і підтвердила, що у червні прийматимуть львівських дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук