У «чорній бухгалтерії» Партії регіонів знайшли львів’ян

На підкуп членів виборчих комісій у Львові «регіонали» витратили мінімум 800 тис. доларів

СуспільствоН.О., 31 травня 201646800
У «чорній бухгалтерії» Партії регіонів знайшли львів’ян
фото Опора

Партія регіонів за п’ять місяців 2012 року витратила на свою діяльність у Львові $1,49 млн. Згідно з даними «чорної бухгалтерії», що була оприлюднена сьогодні вранці кошти, зокрема, отримував керівник обласного виборчого штабу партії.

З цих коштів, $649,8 тис. 2 жовтня 2012 року отримав Редько Р.В.  В таблиці, що оприлюднена на сайті «Української правди»,  зазначено, що ці кошти є авансом. При цьому прізвище та ініціали співпадають з прізвищем Романа Редька, колишнього керівника виборчого штабу Партії Регіонів у Львівській області.

Ще $829,7 тис. 3 грудня 2012 року отримав такий собі Феоктистов О.В.  В призначенні платежу написано: «ДВК, ОВК + аванс».

Цікаво, що за підрахунками народного депутата Сергія Лещенка, на хабарі для членів Центральної виборчої комісії Партія регіонів витратила $3 млн.

В «чорній бухгалтерії» Львів напряму згадується сім разів. Крім зазначених вище сум, ще 17 тис. доларів було витрачено на розхідні матеріали, оргтехніку та відрядження до Львова Дьяченка В.Б. На жаль, нам не вдалось ідентифікувати хто ця людина.

Нагадаємо, 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав антикорупційного бюро документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. За його словами, мова йде про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів із загальною сумою хабарів на суму близько $2 млрд. 30 травня НАБУ почало розслідувати цю справу. Сьогодні вранці документи були оприлюднені в медіа. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук