Карпатський біосферний заповідник заборонив концерт Familia Perkalaba через сезон тиші

Адміністрація заповідника попередила, що звернеться до поліції, якщо концерт не скасують

Виступ був запланований на полонині Струнги

У Карпатському біосферному заповіднику заборонили рок-концерт гурту Familia Perkalaba через сезон тиші. Про це повідомила прес-служба заповідника на сторінці в Facebook.

Напередодні в цій ж соцмережі на сторінці спільноти Fun Karpaty Travellers Company було розміщено інформацію, що 5-6 жовтня 2019 року на Мармароському масиві на території Карпатського біосферного заповідника відбудеться концерт гурту Familia Perkalaba у межах туру по унікальних місцях «Об'Довбуш». Виступ запланований у притулку на полонині Струнги.

«До адміністрації заповідника не надходило ніяких звернень чи листів про погодження проведення цього заходу на його території. Сьогодні директор КБЗ терміново скликав бюро науково-технічної ради (далі бюро НТР), де висловив свою занепокоєність і наголосив про недопустимість проведення цього заходу», – йдеться в повідомленні заповідника.

Відомо, що члени бюро НТР ухвалили рішення та підготувати офіційне звернення до організаторів фестивалю та вирішили повідомити їх про незаконне проведення на цій території такого заходу, оскільки в Україні наразі проголошено «сезон тиші».

«Сезон тиші» – це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні на законодавчому рівні (стаття 39 Закону України «Про тваринний світ»). Метою є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Такий проект сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття і спокійний розвиток фауни в наших лісах» – йдеться в повідомленні.

Прес-служба заповідника також зазначила: якщо цей захід відбудеться, адміністрація заповідника буде змушена звернутися до правоохоронних органів щодо притягнення організаторів заходу до відповідальності через порушення вимог законів «Про природо-заповідний фонд» та «Про тваринний світ».

Продюсер гурту Олег Гнатів заявив в коменатрі сайту theБабель, що концерт «точно не скасують». «Захід, можливо, перенесуть на гору Петрос», — сказав Гнатів і додав, що «поки поліція добереться на гору, група вже встигне зіграти».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук