У Києві добудують Музей Голодомору

Музей планується звести у підземній частині пам’ятного знаку «Свіча Пам’яті»

У Києві на вулиці Лаврській під пам’ятним знаком «Свіча Пам’яті» збудують Музей Голодомору. Ескізний проект будівництва схвалила архітектурно-містобудівна рада на засіданні 31 липня, повідомляє сайт міської влади.

«Профільні спеціалісти містобудівної ради схвалюють роботу проектної організації. Вона зроблена якісно та професійно. Проектант має дослухатись до зауважень і розпочинати відпрацювання погоджень», – сказав заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Передбачається, що музей розташується у підземній частині пам’ятного знаку «Свіча Пам’яті», куди відвідувачі зможуть потрапити сходами.

Загалом будівля Національного музею складатиметься із двох частин: музею Голодомору та виставкового центру, де будуть проходити виставки експозицій.

Фото «Українська правда»

Спасибко зазначив, що споруда Музею повинна максимально вписуватися в ландшафт київських гір, оскільки проектуватиметься на території, що віднесена до буферної зони об’єкту ЮНЕСКО.

Наразі Мінкульт проінформував Центр Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО про заплановані містобудівні перетворення і чекає на відповідь.

Раніше спорудження Меморіального комплексу передбачалось у дві черги. У 2008-му реалізували першу чергу – меморіальну, а музейної немає і досі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук