У Києві розпочалась перша всеукраїнська конференція прокурорів

У вівторок, 26 квітня, в Києві розпочалась перша Всеукраїнська конференція прокурорів, що триватиме три дні. Очікується, що на конференції оберуть членів Ради прокурорів і кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

Як передає «Інтерфакс-Україна», на конференцію прибули 463 делегати з усіх регіонів країни.

Відкриваючи конференцію, виконувач обов’язків генпрокурора України Юрій Севрук нагадав, що з 15 квітня вступили в силу зміни до закону про прокуратуру, згідно з яким, затвердження прокурорських органів самоврядування проводиться на всеукраїнській конференції прокурорів.

За його словами, делегати конференції затвердять регламент своєї роботи, положення про Раду прокурорів і положення про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію.

Наразі делегати конференції вирішують організаційні питання. Вони обрали лічильну комісію, вирішують питання обрання голови президії конференції (один з кандидатів – начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк).

Підсумком роботи конференції має бути обрання таємним голосуванням членів Ради прокурорів і кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук