В українських корупціонерів за три місяці конфіскували лише 14 тис. грн

Ця сума надійшла до державного бюджету впродовж січня – березня 2020 року

Реалізація майна та коштів, конфіскованих за вчинення корупційних правопорушень, в січні-березні 2020 року принесла до держбюджету 14 тис. грн. Про це з посиланням на лист Держказначейства повідомив голова експертної організації StateWatch Гліб Канівський, пише «Економічна правда» в п'ятницю, 17 квітня.

Як повідомляється, реалізація майна і надходження національної та іноземної валюти, конфіскованих за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення, принесла до держбюджету 950 грн.

При цьому сума конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення, становить 13,3 тис. грн.

У сумі, протягом січня – березня 2020 року у корупціонерів було конфісковано трохи більше 14 тис. гривень.

Також повідомляється, що сума коштів від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду протягом того ж періоду у справах, не пов'язаних з корупцією, становить понад 6,5 млн грн.

Зазначимо, що за минулий рік суди закрили чверть корупційних справ. Всього минулого року за вчинення корупційного або пов'язаних з корупцією злочини було засуджено 1479 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук